Kalendarz Makroekonomiczny

Jeśli Niemcy nie dostosują się do zasad, spodziewałbym się przesunięcia środka ciężkości na wschód (zapowiedzi CPK, przesunięcie baz do PL, budowanie niezależności energetycznej etc). Jest wiele punktów i zdarzeń z ostatnich lat, które wskazują na konfrontację. Jesteśmy w trakcie wojny.To co się dzieje na ropie to wojna na wyniszczenie. Chiny podobno kupują ropę od Arabów (tańsza i mniej zanieczyszczona). Prawdopodobnie Rosja ze względu na technologię wstrzymując wydobycie zamknie sobie ekonomicznie opłacalną drogę do wznowienia produkcji.

WHO mówi, że nie jesteśmy ze zgonami nawet w lesie WHO to organizacja na pewno nie dla ochrony zdrowia, a jej obecny szef ma życiorys z akcentami, przy których szef mafii z Pruszkowa wygląda na niewiniątko Nie twierdzę, że ropa nie ma alternatywy. Po prostu tego nie wiem.

nie będzie tego głodu przy takich cenach ropy Życzę powodzenie w zamianie ropy w pszenicę. To tak nie działa, zwłaszcza, gdy jest problem z wodą.

Elemental Holding Ma List Intencyjny Ws Nabycia SpółKi Z Usa

Co do głodu wieszczonego przez WHO , to nie będzie tego głodu przy takich cenach ropy. Najpierw trzeba przepalić ropę w silnikach czołgów , Ciągniki zarekwirować do celów transportu inwestowanie wojskowego. Pobudzić patriotycznie rekruta ( nie chcą oddać WRAKU , a przyjaciołom KRYMU ) , rekrut musi być na początku najedzony. Dopiero teraz powstaje głód , co załatwia sprawę.

ropa wti bankier

Giełda nie będzie działać jako dyskonto przyszłości z tego samego powodu, z którego demokracja z czasem zamienia się w śmietnik a następnie w autorytaryzm/totalitaryzm. „Trader – stare przysłowie pszczół “kto łapie noże ten się pokaleczy”

ropa wti bankier

Na pewno dużo krócej niż USA, czy Saudowie. A popyt cały czas jest i jeszcze przez wiele lat nie zniknie. Trzeba tylko dostosować podaż do warunków rynkowych, ale tu jest taki problem, że każdy chce swój kawałek tortu dla siebie zachować. Myślę, że największe możliwości dopłaty do produkcji mają USA i pewnie ta cena utrzyma się do momentu aż podda się 80% producentów. trza bylo usredniac i bys potem na 13 wyszedl na zero albo z plusem jak odpowiednio zrobione

wystarczy, że jutro wojska amerykańskie zaprowadzą pokój w iranie i ropa poleci ze 300% https://fx770.net/ także jest ryzyko jest zabawa a taki wybryk jak -37 na ropie idealnie się wpisuje

Ubierzmy to w Europę jako punkt ciężkości, w rozumieniu przemysłu i kapitału z dostępem do tanich surowców w z perspektywą handlu na własnych warunkach z Azją. Co do Rosji, nie jest przygotowana na konflikt, ale jest prowokowana .

Zielone Technologie Rozwija

  • W dodatku tak ważnego jak ropa naftowa.
  • Ujemne ceny to na pierwszy rzut oka zaprzeczenie praw ekonomii i finansów.
  • Takie rzeczy już się na rynku ropy zdarzały – po raz ostatni w roku 2015, a poprzednio na przełomie lat .
  • Na rynku ropy od kilkunastu dni obserwujemy potężne contango, czyli sytuację, gdy ceny kontraktów o dłuższym terminie wygaśnięcia notowane są wyżej od tych, które wygasają szybciej.
  • Ale jeszcze nigdy we współczesnej historii nie widziano ujemnej ceny materialnego surowca przemysłowego.

David Beasley podkreśla, że potrzeba wspólnego wysiłku wielu państw 1% usłyszy alarm i pod pachą trzymając Billa G.

Polecam obejrzeć (a w zasadzie przesłuchać) poniższy filmik: mamy tam dokładne wytłumaczenie czemu cena była negatywna – kontrakty na WTI to kontrakty z fizyczna ropa ktora z reguly jest przetrzymywana w magazynach w Oklahomie .

Zobaczymy ile tego wróci do USA po zaplanowanych akurat na ten okres największych od 25 lat ćwiczeniach. Sprzęt wysłany, a żołnierze nie mogli dojechać bo wirus 😀 Zgadnijcie kto będzie trzonem armii i na którym kierunku? Przejdziemy przez kryzys biedni ale z ładniejszymi numerkami na papierze.

Liczyłem na to, że do końca kwietnia będziemy mieli już w miarę jasny obraz dokąd jedziemy, bo to zawieszenie w obecnej, surrealistycznej rzeczywistości jest już męczące. Nawet nie wiemy jakie są sojusze, kto z kim i przeciw komu. A może wszyscy grają do jednej bramki. Księgowa przysłała mi dziś druk RDZ z ZUS o zwolnienie z opłacania składek przez 3 miesiące.

Ale są też inni ludzie. Którzy przemyślą każdy krok, rozwijają się, są zdyscyplinowani, mądrzy. A którzy są obecni na giełdzie?

Owszem, kropla w całym USA, ale to też 9% miejsc pracy w tym sektorze w USA. Kto ma wszystko pod kontrolą i tnie zatrudnienie o 9%? ktoś mi powie czemu to się właśnie otworzyło na 20 dolców? zamyka się na 12,80 a kilka minut później otwierana 20.

WyobraźMy Sobie Teraz Najczarniejszy Scenariusz

Ile wytrzymają Iran i Rosja bez zbytu na swoją ropę i brak możliwości jej magazynowania, czy nie dojdzie do katastrofy ekologicznej? Czy oligarchowie będą cały czas popierać rozpadające się państwo? Wydaje się, że chiński smok nie jest w stanie zaabsorbować więcej ropy przy lockdownie świata i zmniejszonej produkcji ze słabymi perspektywami globalnego wzrostu mając już ogromne rezerwy. Jeśli Chiny mają 2 biliony dolarów rezerw to USA wielokrotnie zwiększając ilość USD na rynku i obniżając jego cenę zdewaluuje je również.

nie jestem nieomylny i robie bledy jak kazdy, czasem emocje przejmą władze … aczkolwiek to juz sie rzadko zdarza i wiem jak sie zabezpieczyc zeby w razie pomylki nie popłynąć 😉 w kazdym razie powodzenia dla wszystkich na oil 🙂 Ale nie będą pompować wody ze zbiorników, których nie wybudowano, ani ze studni, których nie ma.

Poprawię Cię troszeczkę: Giełda stara się dyskontować przyszłość. Pierwsze, co jej przeszkadza, to interwencjonizm, swap walutowy tu pewnie jesteśmy zgodni. A drugie co jej przeszkadza, to… Ludzie ulegają emocjom.

Kluczem do zrozumienia jest sytuacja na Białorusi gdzie Rosja została ostatnio skutecznie wyhamowana. Ostatnio czytałem, że Amerykanie ograniczają ilość wojsk lądowych przy jednoczesnym przerzucaniu sprzętu do Europy.

Share This